sklep otien - zegarki dla kobiet na prezent
Bez kategorii

Nie mam z kim wychodzić z domu, co robić? | Simple daily style.

 

600-smilepupa-walcz-otianna-taras-widokowy-krogulecka

Nie mam z kim wychodzić z domu, co robić? | Wola Krogulecka – simple daily style.

 

Hej Kochane!

Oglądacie wycieczki znajomych na drugi koniec świata? Pewnie niesamowicie im zazdrośćcie! „Dlaczego ja tak nie mogę…”, „Skąd oni mają tyle pieniędzy?!”
Oczywiście, że fajnie jest pojechać do całkowicie nieznanego otoczenia. Inny klimat, widoki, język, ludzie, inna kultura…. Kto by tego nie chciał?

Nawet jeśli mieszkasz na – jak to ładnie określę – zadupiu, to nie uwierzę, że nie masz obok siebie pięknych miejsc, w których nawet nie byłaś! Poszukaj. W odległości 10-30km. Wyjdź z domu, pojedź tam. Będzie pięknie! Zobacz coś nowego i wyciągnij z tego jak najwięcej :)
Powiecie, że nie macie z kim iść… Idźcie sami! Odważ się i idź :)
Wiem, że dla niektórych to wyzwanie, by wyjść z domu, w szczególności samemu. Wyjdź! Przytul siebie w ten sposób i zrób dla swojego wnętrza coś pięknego. Zobaczysz, że jak wrócisz będziesz szczęśliwszy. Będziesz widział, że możesz więcej!
Ja wiem, że jeśli pójdziecie sami to nikt Wam nie zrobi foteczki. Ale pójdźcie tam dla siebie, dla wspomnień. By rozpromienić swój dzień. Wspomnień i uczuć nikt Wam nie odbierze. Zdjęcia mogą zostać skasowane, zniszczone, nagle może ich nie być. Ale to co sami przeżyjecie, co zostanie Wam w głowie jest Wasze :)

Dalej masz w głowie, że jak to… mam iść sam/a? Tak! Jeśli nie macie znajomych przy sobie, bądź w ogóle ich nie macie. Poświęćcie czas sobie. Ukochajcie się tym co Was cieszy. Znajomi z czasem się znajdą… Ci bezinteresowni. Ci co po prostu będą chcieli przy Was być, nie dlatego, że oczekują coś od Was, ale dlatego, że chcą być. Po prostu. Tego Wam, życzę z całego Serducha!

 

Te, które zastanawiają się dlaczego mnie nie było…. Tak, przyznaję się. Ostatnie dwa miesiące były dla mnie horrorem. Ale udało się uporządkować uczucia, emocje i przetrwałam, bo walczyłam. Parę razy miałam całkowicie się poddać, ale nie zrobiłam tego. Cząstka mnie wiedziała, że nie mogę. Każdy może przetrwać złe dni, tygodnie, miesiące i wstać jeszcze mocniej :) wierzę w to. Nie poddawajcie się w żadnych trudnościach!

Ściskam mocno,
OTIANNA

 

800-koniec-sierpnia-taras-widokowy-wola-krogulecka

600-pupa-walcz-otianna-taras-widokowy-krogulecka

600-koniec-sierpnia-taras-widokowy-wola-krogulecka

600-walcz-otianna-taras-widokowy-krogulecka

 

 


Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

instagram-otianna-insta-berezowska-anna

 

 

SPRAWDŹ, MOJE OSTATNIE POSTY


(Visited 1 500 times, 2 visits today)

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.