sklep otien - zegarki dla kobiet na prezent
Moda

Nie mam się w co ubrać DLACZEGO?

niemam-sie-w-co-ubrac

DLACZEGO Nie mam się w co ubrać? – Twoje największe błędy

 

Masz za dużo ubrań


Bardzo długi czas miałam mnóstwo ubrań, kiedy się ogarnęłam i zaczęłam porządkować szafę – 4 worki 60litrowe oddałam do domu dziecka. Do tej pory nie rozumiem kobiet, które uważają, że jeśli będą miały mnóstwo ubrań to będą się czuły lepiej i lepiej będą wyglądać… A przecież nie chodzi tylko o ilość.

 

Masz ubrania, które do siebie nie pasują


Po co Ci ubrania, które nie pasują do siebie? Nawet jakbyś miała mnóstwo ubrań, ale nie będziesz miała z czym ich połączyć i utworzenie prostej stylizacji będzie dla Ciebie wyzwaniem, sama sobie robisz bałagan w szafie. Czy nie lepiej wstać rano i nie mieć problemu z dopasowaniem stroju? ; )

 

Masz garderobę, kogoś innego


Często nie dopasowujemy naszej garderoby do nas samych, do naszego stylu życia, pogody. Nie wiemy jak się ubrać na co dzień. Czy nie zdarzyło Ci się kupić np szpilek, bo pojawiły się, tak Cie zachwyciły, że musiałaś je mieć? I w dodatku tamta gwiazda takie nosiła? Ale po co Ci kolejna para szpilek, skoro nie masz ładnych botków do płaszcza. Nie wspominając o tym, że nie masz prostych kaloszy i w czasie gdy nadchodzą deszczowe dni, męczysz się z przemoczonymi butami.
Po co Ci kolejny kolorowy t-shirt? Nie masz już 10 lat. Dlaczego nie wybrać prosty biały podkoszulek, który może być bazą dla wielu stylizacji.

 

Nie interesuje Cie materiał


Na co dzień lubisz wyglądać elegancko i kobieco? Kochasz koszule, ale nienawidzisz ich prasować? Długo kupowałam koszule z nadzieją „a może ta się nie będzie tak mięła”. Do głowy mi nie przyszło, żeby zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest wykonana. Obecnie unikam ubrań przede wszystkim z czystego lnu i bawełny.

 

Jeśli podoba Ci się ten post udostępnij proszę i podziel się z innymi.

(Visited 653 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.