POCZĄTEK
komentarzy 9

Co obecnie robię? Podróż dookoła świata <3

Gdy tylko mam dostęp do internetu dodaje relacje z naszej podróży, odpowiadam na Wasze pytania z nią związane. Koniecznie obserwuj posty, bo to co się dzieje po drodze jest niesamowite. W ciągu pierwszego tygodnia wyjazdu przeżyłam więcej niż przez ostatnie lata swojego życia, a i tak dużo się w nim działo. Wyjazd był najlepsza rzeczą jaką mogłam zrobić w swoim życiu. Widzę to już po paru dniach, a co dopiero będzie potem. <3

 

Przebyta trasa:

Polska -> Słowacja -> Węgry -> Rumunia -> Serbia -> Bułgaria -> Macedonia -> Grecja -> Chorwacja -> Słowenia -> Austria -> Niemcy -> Dania -> Szwecja -> obecnie Norwegia …. co kolejnego wymyślimy? -> ??? życie jest pełne niespodzianek  <3

 

 


Bądź ze mną na bieżąco. Sprawdź moje wypady do ciekawych miejsc i to co robię na co dzień. Obserwuj mnie na moim insta i facebooku.

 

Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

 • work jakby kto pyta jak z t prac w Norwegii
 • Zimnooo
 • W takich wntrzach a chce si pracowa ballroom
 • Zimne morze sea
 • Stacja w skale z wind w rodku holmestrand
 • mountains
 • Odliczam dni do wylotu christmas
 • Zamarzo

(Visited 228 times, 1 visits today)

9 Comments

 1. Anka says

  Świetna podróż:) gratuluję odwagi:) I jestem pełna podziwu dla duchowej i fizycznej metamorfozy:). Czytała o niej ale czy mogłaby napisać coś więcej? Ja mam podobny problem- najpierw się trzymam i zdrowo odżywiam a potem pass i potem znów zdrowe odżywanie i kapitulacja i tak w kółko. Mogłabyś bardziej szczegółowo napisać o swojej przemianie? Chodzi mi o to jak np. powstrzymać się od zjedzenia czegoś czego wiem, że nie powinnam , itp;). jakieś sposoby, triki. Słonecznie pozdrawiam:)

 2. Super przygoda! Życzę powodzenia w dalszych wyjazdach. Najważniejsze, że to co robimy jest zgodne z nami samymi! :)

 3. Wow, zwiedziłaś kawał świata. Aż zazdro bardzo! Sam chciałbym się tak po prostu wyrwać i wepchnąć w wir podróży, a tu masa obowiązków i pracy. I zgodzę się – życie jest pełne niespodzianek. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *