sklep otien - zegarki dla kobiet na prezent
Zakupy do kampera, remont i urządzanie. Dodatki do domku na kółkach , malowanie
Kamper,  New,  POCZĄTEK

Upiększanie kamperka | chwilowy powrót do Polski

Tydzień temu o godzinie 22:00 gdy stanęłam w drzwiach w domu rodzinnym, Mama myślała, że zobaczyła ducha. Przypłynęliśmy niespodziewanie do Polski by kupić kamper, koniec życia na materacu w Oplu :)

Dziś malowanie drabinki do łoża na piętrze. Romeo ma na głowie cały sprzęt i podłączanie wszystkiego od strony technicznej. Ja upiększam domek wizualnie. Wyrzuciliśmy wszystkie dodatki zostawione przez starych właścicieli. W dosłownym tego słowa znaczeniu :P nie, że wyrzuciliśmy, a że kupiliśmy domek od starszych osób. Rzadko się zdarza, że młode pary podróżują kamperem, pewnie większość tych autek wygląda tak jak to nasze przed zmianami. Jak na działce emerytów. Zapach też niczego sobie ^^
Wyrzuciliśmy pluszowe misiaki, wszystkie pstrokate zasłonki, bibeloty oraz wielki futrzany dywan. Pachnie też już całkiem przyjemnie, nareszcie można poczuć świeżość :)

Przez ostatnie dni najwięcej się działo, miałam mnóstwo zdjęć gdy płynęliśmy promem z Norwegii do Polski, kolejnego dnia kupowaliśmy kamper i dalsze 500km wracaliśmy na południe Polski do Nowego Sącza.
NIESTETY. Zamarzyło mi się sprawdzić czy mój iPhone jest wodoodporny i wrzuciłam sobie go do kibelka. (dobrze, że jeszcze przed załatwieniem grubszych spraw).
Na razie padł, nie działa, zdjęć też nie ma :(  Są tylko bieżące. Jeśli tylko uda mi się jakoś wrócić życie ajfonikowi to na pewno pojawią się posty.
Zwiększam również obecność na blogu. Będę więcej pisać. Bardzo chce Wam pokazywać jak żyjemy, co się u nas dzieje. Życzę każdemu by odważył się sięgnąć po to, o czym myśli już od dłuższego czasu. Ja dzięki temu i mojemu Romeo żyje w marzeniach, jest niesamowicie. Ostatnie 2 miesiące choć cudowne, to bardzo ciężkie były tak intensywne, że wydaje mi się jakby minął z rok czasu. Wydarzyło się więcej niż, przez większość mojego życia.

Dzisiejszy ranek spędzałam w garażu u Taty malując drabinkę, teraz działam dalej by urządzić nasze mieszkanko. Jest jeszcze dużo do zrobienia i bardzo dobrze, bo mnie nosi :D

 

brudne stópki, nie wciągnęła brzucha, ładuje się akumulator do Opla
brudne stópki, nie wciągnęła brzucha, ładuje się akumulator do Opla
taka grzeczna, brudne stópki
taka grzeczna, brudne stópki

Po spędzeniu dwóch miesięcy – powiedzmy sobie szczerze będąc bezdomną. Codziennie rano budząc się, trzeba było otworzyć drzwi naszego autka by wyjść z „mieszkania” i już się było na zewnątrz. Świetnie się też czułam będąc u Mojego Romeo na zadupiu, tyyyyle przestrzeni. Teraz siedząc u rodziców w bloku dostaje bzika, dobrze że mam co robić :D

Jeśli najdzie nas kiedyś myśl by się usadowić i zrobić sobie jakąś bazę na kawałku naszej kuli ziemskiej to na pewno będzie to domek :)
Pewnie nadejdzie to szybciej niż się nawet mi samej wydaje…. :D

PS. Chcesz o coś mnie zapytać? Pamiętam, że parę miesięcy temu gdy jeszcze tylko oglądałam z zachwytem takie wyprawy i życie tych „niesamowitych” ludzi :D mnóstwo pytań cisnęło mi się na usta. „Ale jak?!”, „Dlaczego tak?”, „A w jaki sposób to robiliście?”, „Jak zacząć?”…
Chcesz się dowiedzieć szczegółów tego jak żyjemy? Nie wahaj się, pisz komentarz z pytaniem jeśli jakiekolwiek masz. Odpisze na pewno jeśli tylko będę znała na nie odpowiedź :)

Buziaki,
OTIANNA

 

 


Bądź ze mną na bieżąco. Sprawdź moje wypady do ciekawych miejsc i to co robię na co dzień. Obserwuj mnie na moim insta i facebooku.

 

Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

(Visited 752 times, 1 visits today)

4 komentarze

 • Adonis

  Skąd macie pieniądze? nie pracujecie, ani nic.
  A teraz jeszcze kamper :D bajka, jak tego dokonać?

  • OTIANNA

   A kto powiedział, że nie pracujemy? ;) Jak tego dokonać? Marzyć i spełniać swoje marzenia!

  • OTIANNA

   Do tej pory nie złapał oddechu. Chyba już po nim :( Muszę sobie jakoś inaczej poradzić ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.