New
Leave a comment

Życie jak z bajki w codzienności.

 

 

 

Dostaje od was mnóstwo wiadomości na temat tego jak żyje w Norwegi. Co u mnie?
Otóż nasze życie wygląda całkowicie normalnie. Chodzimy do pracy w tygodniu, w weekendy leniuchujemy. Na razie odpuściliśmy podróżowanie na rzecz normalnego zwykłego życia. Chyba tego najbardziej nam brakowało. Docenienie codzienności.

 

A co z Moim Ukochanym?

Zawsze chciałam stworzyć Miłość jak bajki, związek jak z filmu. Pełen dobroci, miłości, namiętności i poświęcenia.
Kiedy moja pierwsza, nastoletnia miłość dla której gotowa byłam zrobić wszystko. Dosłownie wyrzuciła mnie ze swojego życia, zwątpiłam w cokolwiek, zrobiłam się chłodną feministką. Zniknęło oddanie, opieka i troska. Pojawiła się zimna baba.

Tkwiłam w kolejnym związku, który na tamtą chwile bardzo mi pasował. Nikt od drugiej osoby niczego nie wymagał. Żyliśmy obok siebie, nie ze sobą. Nie było namiętności, Miłości, troski, bliskości, oddania..

Pasowało mi to do czasu. Potem zaczęliśmy się kłócić o tą chłodną relacje, której nie mogłam już znieść. Choć poświęciłam na ten związek dobry kawałek życia, po paru nieudanych próbach jego zakończenia. Definitywnie powiedzieliśmy koniec.

Gdy trafiałam już na kogoś komu bardzo na mnie zależało. Starał się, poświęcał się dla mnie. Ja, odarta z uczuć i pełna strachu by się ponownie oddać uciekałam, tchórzyłam. Bawiłam się facetami.

Po mimo utraty wiary w możliwość stworzenia czegoś tak pięknego, nadal iskra nadziei we mnie siedziała.

Dopiero teraz ponownie rozbudziłam w sobie to wszystko czego chciałam od zawsze. Romeo pokazał mi miłość, prawdę i dobro. Wiarę w to co utraciłam gdy byłam nastolatktą.

I po mimo chłodu i panującej zimy w Norwegii, którą staram się polubić, jestem szczęśliwa, bo kocham i czuje sie Kochana na 100%

    

 
 
 


Bądź ze mną na bieżąco. Sprawdź moje wypady do ciekawych miejsc i to co robię na co dzień. Obserwuj mnie na moim insta i facebooku.

 

Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

  • mountains
  • Zimnooo
  • work jakby kto pyta jak z t prac w Norwegii
  • Stacja w skale z wind w rodku  holmestrand
  • Odliczam dni do wylotu christmas
  • W takich wntrzach a chce si pracowa ballroom
  • Zimne morze sea
  • Zamarzo

(Visited 57 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *