New
komentarze 2

Życie jak z bajki w codzienności.

 

 

 

Dostaje od was mnóstwo wiadomości na temat tego jak żyje w Norwegi. Co u mnie?
Otóż nasze życie wygląda całkowicie normalnie. Chodzimy do pracy w tygodniu, w weekendy leniuchujemy. Na razie odpuściliśmy podróżowanie na rzecz normalnego zwykłego życia. Chyba tego najbardziej nam brakowało. Docenienie codzienności.

 

A co z Moim Ukochanym?

Zawsze chciałam stworzyć Miłość jak bajki, związek jak z filmu. Pełen dobroci, miłości, namiętności i poświęcenia.
Kiedy moja pierwsza, nastoletnia miłość dla której gotowa byłam zrobić wszystko. Dosłownie wyrzuciła mnie ze swojego życia, zwątpiłam w cokolwiek, zrobiłam się chłodną feministką. Zniknęło oddanie, opieka i troska. Pojawiła się zimna baba.

Tkwiłam w kolejnym związku, który na tamtą chwile bardzo mi pasował. Nikt od drugiej osoby niczego nie wymagał. Żyliśmy obok siebie, nie ze sobą. Nie było namiętności, Miłości, troski, bliskości, oddania..

Pasowało mi to do czasu. Potem zaczęliśmy się kłócić o tą chłodną relacje, której nie mogłam już znieść. Choć poświęciłam na ten związek dobry kawałek życia, po paru nieudanych próbach jego zakończenia. Definitywnie powiedzieliśmy koniec.

Gdy trafiałam już na kogoś komu bardzo na mnie zależało. Starał się, poświęcał się dla mnie. Ja, odarta z uczuć i pełna strachu by się ponownie oddać uciekałam, tchórzyłam. Bawiłam się facetami.

Po mimo utraty wiary w możliwość stworzenia czegoś tak pięknego, nadal iskra nadziei we mnie siedziała.

Dopiero teraz ponownie rozbudziłam w sobie to wszystko czego chciałam od zawsze. Romeo pokazał mi miłość, prawdę i dobro. Wiarę w to co utraciłam gdy byłam nastolatktą.

I po mimo chłodu i panującej zimy w Norwegii, którą staram się polubić, jestem szczęśliwa, bo kocham i czuje sie Kochana na 100%

    

 
 
 


Bądź ze mną na bieżąco. Sprawdź moje wypady do ciekawych miejsc i to co robię na co dzień. Obserwuj mnie na moim insta i facebooku.

 

Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

  • Codziennie wstaje po godzinie 400 rano aby dotrze do pracy
  • Mj D ostatnio opieprzy mnie e zapuciam si z tym
  • Popoudniu przepisik na zakwas z ktrego robiam swj pierwszy chlebek
  • Na blogu odpowiedziaam na pare pyta ktre ciagle mi si
  • Ze Stefanem w robocie
  • Spacerek wrd golasw
  • 400 pobudka do pracy

(Visited 120 times, 1 visits today)

2 Comments

  1. Norwegia jest piękna.:) choć dość droga dla nie-Norwegów.:D marzy mi się polecieć do Norwegii w góry, na język trolla itp:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *