sklep otien - zegarki dla kobiet na prezent
Lifestyle,  New

Pakowanie i wyjazd na Filipiny

Wyjazd na Filipiny

Koniec zimna! Będziemy sobie żyć w ciepełku i wygrzewać dupeczki przez prawie 4 miesiące ;)

Mieszkając i pracując w Norwegii mieliśmy przyjechać do Polski tylko na święta, na około dwa tygodnie. Jednak z dnia na dzień Mój Ukochany zaproponował mi, wyjazd na Filipiny.
Od razu zmieniliśmy plany :)

Zostały ostatnie dni. Przygotowujemy się psychicznie na wyprawę, pakujemy i lekko stresujemy ;) Na te pare miesięcy bierzemy jedynie najpotrzebniejsze rzeczy. Trochę ubrań, kosmetyki i elektryka. Pakujemy się w dwa plecaki i więcej do szczęścia nam nie trzeba.

Wiem, że mam mężczyznę, który poleci ze mną na koniec świata ;)

 

Zdecydowałam, że nie biorę ze sobą laptopa. Dla osoby, która pół życia przepracowała przy laptopie i ogarniała na nim swoje pasje spędzając parenascie godzin dziennie to wyzwanie. Czuje lekkie podekscytowanie tym faktem ;)

Kiedyś, nie było mowy bym nie miała przy sobie laptopa jak gdzieś wyjeżdżam. Nowe życie mnóstwo we mnie zmieniło.

Zobaczymy jak sobie poradzę prowadząc bloga z telefonu :)

 


Bądź ze mną na bieżąco. Sprawdź moje wypady do ciekawych miejsc i to co robię na co dzień. Obserwuj mnie na moim insta i facebooku.

 

Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

(Visited 1 250 times, 1 visits today)

2 komentarze

  • Kryszynka

    ej Ty Kłamczuszku….
    ” Obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobycie do 30 dni – wymagane jest jedynie okazanie biletu powrotnego lub biletu do innego kraju, dokumentów potwierdzających cel przyjazdu, a także środków finansowych na pokrycie kosztów pobytu (wysokość kwoty na dzień pobytu nie jest określona).

    Turyści nie mogą przedłużyć pobytu bezwizowego. Planując dłuższy pobyt, należy wystąpić przed podróżą o wizę, która wystawiana jest przez filipińskie przedstawicielstwa dyplomatyczne i urzędy konsularne na okres do 59 dni.’

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.