sklep otien - zegarki dla kobiet na prezent
Kamper,  Lifestyle,  New

Sprzedaliśmy nasz kamper

Zdecydowaliśmy!

Niestety nie remontujemy naszego domku na kółkach. Niech to zrobi ktoś inny. Ktoś kto ma na to w tym momencie czas. My chcemy jednak już teraz wybrać się dalej w podróż, a nie czekać aż skończylibyśmy remont. Trochę mi szkoda, bo napaliłam się na budowanie domku na kółkach od nowa. Ale jak nie jedno to drugie. Tysiąc pomysłów na dalsze podboje życiowe także na pewno nie będziemy się nudzić :)

Doradzaliśmy się „ekspertów”, czy warto remontować kamper w takim stanie i jak to wszystko wyniesie nas kosztowo. Przerosło nas więc zdecydowaliśmy się sprzedać domek. Wiele osób mówiło nam, że nie sprzedamy kampera w takim strasznym stanie – zobacz tutaj – zapewniali nas, że już lepiej oddać go na złom. Mówili też, że lepiej było nie demontować tego wszystkiego, bądź zrobić to samo co dziadek, który nas oszukał – oblepić to co zepsute i widoczne, i sprzedać go ”w lepszym stanie” w droższej cenie. Nie chcieliśmy jednak zrobić tego samego i oszukiwać kolejne osoby. Zależało nam by znalazły się osoby, które z sercem podejdą do autka i wyremontują go tak by sami mogli podróżować :)

 

Wystawiliśmy ogłoszenie:

 

Witam serdecznie.
Dzisiejsze ogłoszenie jest nietypowe ponieważ sprzedajemy bardzo ładnego na zewnątrz i w pełni wyposażonego
kampera. A więc jest to kamper Ford Transit. Mechanicznie w pełni sprawy, bez zarzutu. Opony wzmacniane „c” prawie nowe, silnik
pali od strzała.
Solar na dachu, tuba nagłośnieniowa, kamera cofania wraz z radiem multifunkcyjnym. Kupilismy i wyposażyliśmy ten kamper z myślą o dalekich podróżach.
Niestety dziadek od którego go kupilismy, który był taki uroczy, nas oszukał.
Zadawaliśmy mnóstwo pytań, wiadomo wiele rzeczy było do zrobienia, ale czego sie nie robi dla marzeń. Na najważniejsze pytania odnośnie kampera, dziadek odpowiadał pozytywnie – ”Suchy, nie cieknie, instalacje sprawne.”
Stary kłamca, po roku zauwazyliśmy że coś jest nie tak, zajrzelismy
pod kilka dokładanych elementów, którymi dziadek zamaskował to i owo. Mieliśmy do wyboru pomaskować i sprzedać jak dziadzio, albo
rozebrać. Wybraliśmy uczciwą drogę i niestety przegralismy. Ściany do roboty, a to przerasta nasz budżet jak i czas.
A więc chcemy oddać ten piękny kamper dla kogoś kto go odnowi i przywróci mu dawną świetność, lub na części (silnik poszycie radio tuba solar wraz z pełną instalacją, olbrzymi akumulator głębokiego rozładowania i wiele wiele innych) czekamy na propozycję. Dobre wiadomości są takie, że sciany nie są w stanie tragicznym ponieważ w pełni rozebrany nie zapada sie pomimo solaru i pełnego boxu dachowego. A więc jest co odnawiać, bo to piękna maszyna.

Kamper po rozebraniu w tym stanie przejechał ponad 100 km. Więc jak najbardziej jest zdolny do jazdy, konstrukcja stabilna, bez problemu dojedzie gdziekolwiek. Rejestrowany na 5 osób.
Silnik w bardzo dobrym stanie, przed rozebraniem przejechaliśmy nim zaraz po zimie ponad 2000km z Norwegii do Polski.
Kamper jest ubezpieczony i ma aktualny przegląd.

Czekam na telefon z propozycjami i pozdrawiam :)

 

Dyskutowaliśmy z Moim Romeo za jaką cenę go wystawić. Wystawiliśmy kamper po dwukrotnie wyższej cenie, którą proponował nam „profesjonalista w fachu” – 4500zł . Dla mnie było to strasznie mało. Nie chciałam początkowo wystawiać kampera w za taką kwotę, ale przełknęłam ślinę i wystawiłam go. Wiedziałam, że autka nie będą kupować ludzie, którzy patrzą tylko na budę, a ludzie, którzy w kamperze widzą dusze i mega potencjał. Tak też się stało. Od wystawienia głoszenia po 30 minutach pojawiły się telefony mega zainteresowanych. Przez pół dnia zadzwoniło ponad 60 zainteresowanych osób.

Sprzątaliśmy i dokupowaliśmy części w tym czasie do naszego nowego autka, którym będziemy podróżować, więc byliśmy bardzo zajęci. Między sprzątaniem, dokręcaniem śrubek, a malowaniem odbieraliśmy telefony. Następnego dnia przyjechał gościu po kamper.

Myślimy, że oddaliśmy nasz domek na kółkach w dobre ręce :)
Teraz czekamy tylko na fotki jak będzie wyglądał po remoncie! A my zajmujemy się naszą nową bryką :)

 


Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • kamper sprzedam okazja
 • sprzedam kampera niemcy
 • camper sprzedam tanio
 • kampery używane sprzedaż olx
 • kamper nowy
 • kampery używane tanio
 • kamper allegro
 • gratka kampery
 • uszkodzone kampery z francji
 • kamper do remontu
 • sprzedam kampera niemcy
 • kamper sprzedam
 • uszkodzone kampery z francji
 • kampery używane sprzedaż olx
 • kampery używane tanio
 • kamper allegro
 • gratka kampery
 • kampery używane bieruń

(Visited 1 115 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.