sklep otien - zegarki dla kobiet na prezent
New

Dlaczego zamknęłam swój sklep OTIEN.com / OTIEN.pl ? Zamknięty biznes. Bezdomność. Podróż dookoła świata.

 

 

Wiele z Was ostatnio zauważyło, że dosłownie zniknęłam ostatnio z insta, fb i kontakt ze mną jest doszyć utrudniony.
Nie ma mnie na internecie, bo zaczęłam wreszcie żyć.

Znalazł się Taki jeden, który marzył poznawać świat. Pragnął wyzwań i codziennych emocji, odrywania co krok czegoś pięknego, co siedzi w nas i w otaczającym nas świecie. Chciał pokonywać swoje słabości i odważnie spełniać marzenia.
Ma same marzenia jak ja. Patrzy w tym samym kierunku, a wartości, którymi kieruje się w życiu są identyczne. Bratnia Dusza? Nie mogłam odpuścić.

Zostawiłam wszystko i zaczęłam spełniać swoje największe marzenia. Dosłownie w ciągu 2 tygodni rzuciłam wszystko. Posprzedawałam większość ubrań (choć i tak mnóstwo zostało). Zamknęłam swój sklep – OTIEN – www.otien.com / www.otien.pl
Posprzątałam cały świat obok siebie w Polsce i zniknęłam.

Zmykam makijaż, lakier z paznokci tez. Zamknęłam sklep. Pogodziłam się że będę spała w naturze ( co dla niektórych z Was znaczy w krzakach, nad wodą :) ale właśnie to w tym wszystkim najpiękniejsze, o tym marzyłam większość swojego życia.
Kasa przestała mieć dla mnie znaczenie już dawno. Ciągnęłam biznes nie wiem po co, bo przywiązanie? A gdzie marzenia?

Mieliśmy spakować plecaki i z naszym plecakowym dobytkiem rzucić się na głęboka wodę przygód. Ale pewnego dnia, przyjechał do mnie i oznajmił, że jedziemy samochodem. Miał być survival, a będzie luksus!

Spakowałam najważniejsze swoje rzeczy i z Moim Porywaczem ruszyliśmy jednego z poranków odkrywać świat.
Nic nie planujemy. To ma być spontan. Co się wydarzy to się wydarzy. Ale wiemy, że wiele nas czeka!

Mój dostęp do internetu jest dosyć ograniczony i bardzo dobrze mi z tym. Po spędzaniu przed komputerem 12-18 godzin, lepszej rzeczy dla siebie nie mogłam zrobić. Będę dodawała posty jeśli tylko będę miała taką możliwość, opisując przeżyte dni i przygody. Coś czuje, że będzie tego mnóstwo :)

 

 


Bądź ze mną na bieżąco. Sprawdź moje wypady do ciekawych miejsc i to co robię na co dzień. Obserwuj mnie na moim insta i facebooku.

 

Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

(Visited 966 times, 1 visits today)

4 komentarze

  • Eliza

    Czytając to aż wiatr zawiał mi we włosy, a uśmiech zawitał na mej twarzy :) Wspaniale. Cudowna historia. Ja ja po części będę powielac :)

    • OTIANNA

      Tak? Prowadzisz sklep, który będziesz zamykać? :) Ja właśnie mój odnawiam i Otien.com niebawem ponownie ruszy. Zamknięcie go było jednym z moich największych błędów :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.