sklep otien - zegarki dla kobiet na prezent
Lifestyle,  New

Nie wpuścili nas do samolotu na Filipiny…. | Co dalej?

31

Miały być kilku miesięczne wakacje, opalanie tyłeczka. Upajanie się zachodami i wschodami słońca. Ekscytacja mentalnością Filipińczyków, pomimo, ze materialnie niewiele w życiu maja. A doceniają wszystko, bo ich bogactwo wewnętrzne jest pełne głębi i radości….

 

A tu dupa.

Podroż z Polski na Filipiny miała trwać 3 dni. Podróż tyle trwała ale z powrotem do polski…

Zaczęło się od Nowego Sącza. Mieliśmy wszystko dopięte na ostatni guzik. No i bach, Londyn…

Pospoznialy się nam wcześniejsze loty i 15minut za późno przyszliśmy: choć byliśmy Na lotnisku godzinę wcześniej i staliśmy już w kolejce do samolotu 😞 w trakcie zamknął się boarding

Staliśmy przy wejściu na pokład, ekipa lotniska nie chciała nas wpuścić pomimo tego, że jeszcze z 20 osób gdy walczyliśmy, o to by dostać się do samolotu spokojnie sobie wchodziła.

 

 

Zderzyliśmy się ze ścianą… co teraz? Następnego dnia lotu nie było. A już w tym momencie przepadły nam kolejne bilety na prom z stolicy Filipin ( Manilii ) na docelową wyspę.  Musielibyśmy koczować na lotnisku dwa dni. Odpuściliśmy. Kupiliśmy bilety powrotne i następnego dnia, po nocy spędzonej na lotnisku dolecieliśmy do Krakowa. Zmęczeni, trochę niedowierzając w to co nas spotkało… poszliśmy spać.

Straciliśmy pare tysięcy, szkoda. Ale to nic. Stało się. Odrobimy to. To tylko kasa. Najważniejsze, ze nam się nic nie stało. Ważne, że mamy siebie.  Z uśmiechem następnego dnia wstaliśmy tworząc plan na kolejne dni :)

 

 


Bądź ze mną na bieżąco. Sprawdź moje wypady do ciekawych miejsc i to co robię na co dzień. Obserwuj mnie na moim insta i facebooku.

 

Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

(Visited 1 550 times, 1 visits today)

4 komentarze

  • werserk

    Jeżeli wina była po stronie przewoźnika, należy się przebukowanie lub odszkodowanie, można zaprząc w to UOKiK czy organizacje konsumenckie. Dodatkowo, jeśli płatność była kartą wystawianą przez MasterCard czy Visa, można wystąpić o chargeback.
    No do kaduka, ja bym nie odpuścił! Dla zasady!
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.