sklep otien - zegarki dla kobiet na prezent
Lifestyle,  New,  Podróże,  Samochodem osobowym

Jesteśmy za młodzi na kamper. Mamy nowy domek na kółkach!

 

I stało się!

Zaraz po decyzji, że sprzedajemy kamper rozglądaliśmy się za samochodem. Wywnioskowaliśmy,że chcemy wrócić do tych czasów gdy mieszkaliśmy w naszym kombiaku, podróżując rok temu.

Dwa dni później kupiliśmy nasz nowy domek, Opel Vectra C kombi. Jesteśmy na etapie dokańczania, remontowania i dokupywania rzeczy by nam się lepiej podróżowało. Jak to z używanym autkiem, jest trochę rzeczy do zrobienia więc działamy :)
Rok temu kupiliśmy samochód za grosze, również Opla – tamtym razem Omegę. Nic do niego nie wkładając,  przejechaliśmy ponad 11000 km i jeszcze dojechał sprawny na złom – tutaj pościk – Nasza Bestia poszła na złom! :D więc tym razem na prawdę się przygotujemy do wycieczki… Ostatnio to był mega spontan :)
Tym razem życie w samochodzie będzie o wiele przyjemniejsze. Mamy obcykane wszystko co nam trzeba, co nie było przydatne, a czego w podróży nam bardzo brakowało.

Kamper był mega wygodny, jednak toczył się powoli. Teraz 150 km robi robotę. Sama droga będzie przyjemnością :) Zdecydowanie wole te spartańskie warunki, które mieliśmy żyjąc w osobówce. Już niedługo znów to przeżyjemy :)

Możecie sprawdzić nasze przygody w poprzednich postach i zakładce „podróże” :)

 


Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

 

 

(Visited 506 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.