Lifestyle,  New

Kalendarz Moleskine A5 tydzień + notatnik | Moja organizacja 2018

W poprzednim roku pokazywałam Wam jak prowadzę swój kalendarz – http://otianna.pl/2016/12/zapisywanie-zadan-organizacjba-czasu.html/
Jak wyglądają moje tabelki z postępami, nawykami oraz listy celów. Dziś robię aktualizacje na rok 2018 :)

Kalendarz w tym roku jak w 5 ostatnich latach ma taki sam układ. Lewa strona tydzień, prawa strona notatki. Długo szukałam takiego kalendarza, w którym będę miała pogląd na cały tydzień oraz nie będę musiała dodatkowo nosić przy sobie notatnika by zapisywać zadania na bieżący tydzień. Do tego właśnie używam prawej strony. Jest mi niesamowicie przydatna. Dzięki poglądowi na cały tydzień, oraz zadania od razu efektywniej mi się działa :)

W tym roku kupiłam kalendarz o połowę mniejszy od poprzedniego. Miałam podróżować, więc najlepiej było by mieć jak najmniej rzeczy. W poprzednich podróżach duży kalendarz troszkę mi wadził. Niestety w tym roku podróży będzie o wiele mniej bo Filipiny mi odpadły, ale mały kalendarz i tak mogę po testować w codziennym życiu, i coś mi się wydaję, że przy tej wielkości pozostanę na dłużej :)

  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.