Odżywianie,  Świadomość

LISTA 5 zakazanych produktów – trujące jedzenie – przestań TO jeść!

 

large (3)

 

Od czego zacząć zdrowe odżywianie? Dużo osób zaczynających drogę zdrowego odżywiania zastanawia się, co jeść, a co nie. Poniżej przedstawiam Wam listę produktów, których na pewno powinniście unikać jak ognia. Chyba wszyscy rozumiemy dlaczego :) Przyjemności w życiu to nie tylko jedzenie, warto przzewartościować swoje życie i nauczyć się czerpać frajdę z innych rzeczy

  1. Fast Foods i smażone na głębokim oleju

  2. Gotowe potrawy mrożone, puszki, zupy sproszkowane i półprodukty

  3. Napoje gazowane i słodzone (soki sklepowe)

    Takimi napojami nie można zaspokoić pragnienia, najpierw dodają mnóstwa soli, potem dla równowagi cukru. Najbardziej przerażają mnie mamy, które kupują swoim dzieciom takie napoje / soki. Pasteryzowane soki nie mają żadnych wartości odżywczych, w dodatku do słodkich owoców dodawany jest dodatkowy cukier. Czy na prawdę myślisz, że jeśli kupisz swojemu dziecku sklepowy sok wpłyniesz pozytywnie na jego zdrowie? Wręcz przeciwnie. Nieświadomie, bardzo szkodzisz własnemu dziecku.

  4. Słodycze

  5. Słone przekąski, chipsy

 

 

Buziaki,
OTIANNA ❤

 

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie, życie i czuł się lepiej.

 

 

Jeśli podoba Ci się ten post udostępnij proszę i podziel się z innymi.


Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie! @otianna

[jr_instagram id=”2″]

 

 

SPRAWDŹ, MOJE OSTATNIE POSTY


One Comment

  • Ada - Glow Up

    Od dawna nie piję nic gazowanego(nawet mineralnej), nie jem fast foodów, chipsów czy paluszków. Od dawna nie używam gotowych potraw, czy półproduktów z torebek, słoików. A jeśli mam ochotę na frytki, to tylko takie domowe, z piekarnika i przy okazji z innymi warzywami (np bataty). Z boku może to wyglądać, jak jedno wielkie ograniczanie się. Ale nie jest tak źle,a przede wszystkim jest zdrowo :) Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.