Moda

Sukienka koszulowa w kratę stylizacje

Sukienka koszulowa w kratę czarna

Baaardzo dawno nie dodawałam żadnego wpisu. A stylizacyjnego to już w ogóle. Skandal. Aż sama nie wierzę, że było to tak dawno. Czas leci nieubłaganie. I chociaż pewnie nie jednej osobie dni podczas kwarantanny się dłużą, to inni są aż za bardzo zalatani. Wierzę, że wyciągniemy jakieś wartościowe wnioski dla nas z tej całej sytuacji, docenimy to czego nie docenialiśmy. To co wydawało się dla nas normalnością i codziennością. A jednak niekoniecznie nią obecnie jest. Z przerażenie patrzę na to jak ludzie tracą pracę, jak nie mają oszczędności i nie potrafią się utrzymać gdy jest gorzej finansowo. Jest pełno memów o tym jak nagle rodzina zaczyna ze sobą rozmawiać i dowiadują się o sobie codziennych przyziemnych rzeczy, których wcześniej nie wiedzieli bo nie spędzali ze sobą czasu. A inni z namiaru spędzonego ze sobą czasu są w stanie się pozabijać. Na co dzień żyją zapracowani, i na dobrą sprawę nie zdają sobie sprawy jak funkcjonować przy najbliżej osobie by było im dobrze. Straszne czasy nastały. Ale obyśmy wyciągnęli z tego mnóstwo pozytywów, wartości i aby jak najszybciej się to skończyło! :)

 

 

 

 


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • Jakie buty do sukienki koszulowej
  • Jakie buty do sukienki szmizjerki
  • Jakie buty do szmizjerki
  • Sukienka koszulowa stylizacje
  • Sukienka koszulowa w kratę stylizacje
  • Szmizjerka stylizacje

2 komentarze

 • Agata

  Ja nie mam odwagi nosić tak krótkich sukienek, ale tobie przy TAKICH nogach, bardzo pasuje :) Bransoletka na kostce bardzo zwraca na siebie uwagę. Mały akcent, ale robi różnicę!

 • Anka

  Masz świetne nogi i skórę? Mogę zapytać jak dbasz o skórę i o patenty na tak zgrabne nogi??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.