Moda,  New

Czerwona koszula i skarpetki z Puchatkiem

No tak, to się musiało wydarzyć. Do codziennej koszulowej stylizacji dołączyłam skarpetki z Moim Ukochanym Puchatkiem!

Przez ostatnie dwa lata bardzo ale to bardzo zaniedbałam bloga, po mimo, że pisałam trochę o podróżach i życiu w Norwegii to na pewno nie przekazałam Wam wszystkiego co bym chciała. Nie opowiadałam o przygodzie np w Grecji, gdzie poznałam fantastyczne osoby, w warsztacie samochodowy za darmo naprawili nam samochód, a na koniec zaprosili na noc, zostawiając mieszkanie pod naszą opieką. A znaliśmy się zaledwie parę godzin.
Nie opowiadałam Wam również jak w Norwegii wzięli mnie do pracy do Restauracji tylko po co aby zeswatać mnie z ich synem Pakistańczykiem. Tyyyyyle się wydarzyło, jeszcze wiele innych historii. Wierzę, że w tym roku wydarzy się jeszcze więcej! Teraz na pewno będę Wam o tym opowiadać. Chcielibyście poczytać o tamtych przygodach? Jako wspomnienia z podróży i życia w Norwegii? :) Dajcie znać!

Za parę dni Izrael, tak bardzo się cieszę! W tym roku chce nadrobić mnóstwo podróżniczych marzeń. A za miesiąc moje urodziny. Już coś kombinuje by miło spędzić ten czas :)

Buziaki!

           

Skarpetki z Kubusiem Puchatkiem – Disney
Torebka czarna – Allegro – WojtekBerra
Zegarek z nowej kolekcji – OTIEN
Buty sportowe – Nike
Spodnie rurki szare – H&M
Koszula czerwona – Reserved
Skórzana czarna kurtka – Missguided

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.