Paznokcie,  Uroda

Jakie paznokcie na co dzień? Jaki najlepszy kolor?

 

700-paznokcie-otianna-nude-matt-matowe-hm

Na paznokciach na zdjęciu mam matowy zwykły lakier z kolekcji H&M w beżowym odcieniu (kolor najjaśniejszy z zestawu: calotype)
pisałam post o tych lakierach tutaj

Jakie paznokcie na co dzień?

Pewnie wiele z Was nosi obecnie różne kolory. Modna obecnie hybryda sprawia, że na pewno eksperymentujecie z kolorami i wzorkami na paznokciach :) Bardzo podoba mi się ten trend. Można przelać na paznokcie swoją artystyczną Duszę :)

 

Idealny odcień


Dla mnie idealnymi lakierem na co dzień są te w odcieniach nude, mogą być również pastelowe wpadające w róż, jednak i tak twierdzę, że beże to podstawa podstaw! :)

 

 

Kolorowy niewypał


Nie uważam by kolory takie jak niebieski, zielony, żółty pomarańczowy czy inne ostre bądź mniej spotykane lakiery na paznokciach wyglądały klasycznie i uniwersalnie. Zdecydowanie jestem na NIE jeśli chodzi o te kolory do pracy / szkoły / codzienne spotkania.

 

Na co dzień jestem w stanie zaakceptować czerwień lecz tą winną wpadającą w bordo, bądź czerń – jednak zależy to również od humoru. Czemu nie nosić pięknej seksownej czerwieni na co dzień? :)
Ja bardzo długo nosiłam czerwień na co dzień. Był to dla mnie ideał. Jednak z czasem gdy dużo notowałam i przyszło mi podpisywać jakieś papiery i dokumenty. Musiałam pożegnać się z kolorem czerwonym na co dzień. Jak pewnie wiecie, zwykłe lakiery na paznokciach brudzą kartki, gdy przejedzie się po nich paznokciem.
Oczywiście te z Was, które używają na co dzień hybryd nie mają tego problemu :)

Macie swoje ideały odcieniowe, których używacie na co dzień? A może co parę dni zmieniacie taktykę i goszczą na Waszych paznokciach różne kolory? :)

 

600-nails-black

 

 

Sposoby na mocne i zdrowe paznokcie,
o których nie miałaś pojęcia
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach paznokciowych. Będziesz jeszcze bardziej mogła zadbać o swoje dłonie i paznokcie, które są dla nas kobiet tak bardzo ważne.

* wymagane


 

 

Jeśli podoba Ci się ten post udostępnij proszę i podziel się z innymi.


Obserwuj mnie na Facebooku! facebook.com/OTIANNA.official

Obserwuj mnie na Instagramie, gdzie dodaje nowości paznokciowe i nie tylko! @otianna

paznokcie-otianna-instgram

 

SPRAWDŹ, MOJE OSTATNIE POSTY


9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powiadomię Cię o nowych postach promujących ciekawostki jedzeniowe i zdrowe nawyki. Wszystko po to, abyś mógł polepszyć swoje zdrowie i czuł się lepiej.
Adres e-mail
Nie wysyłam spamu, Twoje dane są bezpieczne.